Zdravé vaření

Už jako malá jsem ráda „vařila“ na pískovišti a k tomu využívala všechny květiny a bylinky, které kolem rostly. Později jsem své nadšení realizovala v maminčině kuchyni a ještě později ve své vlastní.  Začala jsem více přemýšlet o potravinách, které kupuji, zkoušela jsem, tou dobou (90.léta), neobvyklé suroviny (jáhly, pohanka, různé druhy luštěnin…).

Dostupných receptů bylo pomálu a tak jsem experimentovala. Mám ráda alchymii v kuchyni, přesný postup mě nudí. Dlouho jsem netušila, že umění kombinovat potraviny, vzít do ruky správné koření, představivost jak bude chutnat výsledek jen při pouhém čtení receptů, není samozřejmost, ale dar. Baví mě tvořit z toho co nám Příroda a Země nabízí.

Vnímám potraviny z hlediska barev, tvarů i chutí. Stále více nechávám pracovat intuici. Vhodné potraviny, bylinky na zahrádce i ve volné přírodě se mi samy nabízejí a já je přijímám. Je to nádherná hra. Chcete si také zahrát? Pomohu vám vstoupit na startovní políčko a doprovodím při prvních tazích, pak už budete hrát s Matkou přírodou sami.

Co mohu nabídnout?

Chcete si zpestřit jídelníček a nevíte jak na to?

Pomohu s výběrem i nákupem potravin, poradím jak je správně připravit a přidám pár receptů. Je možná osobní či online konzultace.

Potřebujete změnit jídelníček či životní styl?

Povíme si o vašich denních stravovacích i životních návycích, jak ovlivňují vaše zdraví, vitalitu, spokojenost a o tom co a proč chcete jinak.

Podíváme se, jaký jste typ z pohledu výživy a zdraví. Doporučím co jíst (vhodné potraviny, bylinky, koření), jaké způsoby vaření a přípravy jídla použít, jak je přizpůsobit vašemu typu i změnám ročních období.

Společné vaření v praxi

Pořádám kurzy vaření. Máte  kamarádky a chcete si udělat příjemné holčičí dopoledne? Ozvěte se mi, ráda vás přivítám v mé kuchyni, či přijedu do té vaší.

Předem vybereme co vás zajímá. Já nakoupím, připravím recepty. Společně uvaříme, poobědváme a ještě vezmete rodině ochutnat.

Nákup, příprava, recepty
Strava a životní styl
Kurzy vaření

A kolik vše vlastně stojí?

Zpestření jídelníčku

400,-kč

60 minut

I bezmasé jídlo může být chutné, když víte jak ho připravit a okořenit. Chcete připravit netradiční pohoštění pro kamarády. Ráda vám pomohu.

Změna jídelníčku a životního stylu

600,-kč

Konzultace
  • Hodinová vstupní konzultace
  • Další konzultace za 400,-kč
Kurzy vaření

800,-kč

za osobu
  • Minimální počet zúčastněných jsou 3 osoby
  • Cena za dopravu k vám dohodou

Všechny ceny jsou konečné – nejsem plátcem DPH.

Otázky?

Nenašli jste, co hledáte? Máte specifické přání? Vše se dá vyřešit – stačí se zeptat!

    cs_CZCzech